Warsaw Business Guide - logo
Nauka i Biznes - logo
Innowacyjne projekty badawcze Świętokrzyskie Centrum Onkologii kreuje lokalny oraz ogólnopolski sektor innowacyjny. W Biobanku ŚCO gromadzone są próbki biologiczne do prowadzenia innowacyjnych badań na potrzeby nowoczesnej diagnostyki i farmakoterapii.

Czytaj więcej...

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach jest nowoczesną, kompleksową i jedną z najmłodszych placówek onkologicznych w kraju.

Czytaj więcej...

W zasadzie zostaje tylko jedna rzecz. Jest to powrót do tzw. klasycznej, przedwojennej medycyny. Jest to pozostawienie po sobie zespołu ludzi wykształconych. Mam tutaj na myśli zostawienie po sobie szkoły. Nie chodzi tylko o szkołę prof. Maciejewskiego. Jest ważne przede wszystkim to, aby osoby, które dziś przejmują funkcje kierownicze nie popadały w narcyzm zawodowy.

Czytaj więcej...

'Dziś profesor musi być uczonym, a nie może być tylko byłym uczonym, co jest w Polsce jedną z największych bolączek.prof. Michał Kleiber, Prezes PAN:  Polska Akademia Nauk odgrywa w systemie badań naukowych specyficzną rolę.(...) Liczba uczonych pracujących w instytutach PAN jest nieliczna, ale  odgrywa kluczową dla nauki w Polsce rolę.'

Czytaj więcej...

Welcome to the leading company delivering services that combine quality, reliability and compliance!

Znajdź nas na:

Kontakt

Newsletter

Get latest updates and offers.
Poland Business Guide 2020
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος