Warsaw Business Guide - logo

NAUKA INNOWACJE BIZNES

Książka "Pasje i marzenia liderów XXI wieku" to 21 inspirujących opowieści ludzi biznesu i nauki; przedsiębiorców, biznesmenów, menadżerów i uczonych.

Przedsiębiorcy: Andrzej Blikle,  Henryk Orfinger,  Wojciech Soszyński, Jędrzej Wittchen, Józef Wojciechowski, Rafał Bauer.  
Menedżerowie: Lidia Adamska, Ewa Małyszko, Karina Wściubiak-Hankó, Robert Kierzek. 
Kobiety biznesu:  Dorota Soszyńska, Irena Eris,  Monika Wittchen, Teresa Mokrysz.
Ludzie nauki: Krzysztof Obłój, Bogusław Maciejewski, Katarzyna Chałasińska – Macukow, Henryk Krawczyk, Henryk Skarżyński, Waldemar Tarczyński.
A także psycholog- Wojciech Eichelberger.

 

I tak menedżerowie jak Lidia Adamska, która mówi o odwadze, ryzyku i niepewności. Ewa Małyszko przyznaje się do tego, że najbardziej ceni ludzi. Karina Wściubiak-Hankó jest zafascynowana alchemią codzienności. Robert Kierzek dostrzega w biznesie ducha sportowej rywalizacji.
Kobiety biznesu: Najbardziej przedsiębiorcze kobiety polskiego biznesu opowiadają o swoich firmach. W roli głównej występują właścicielki firm, które skutecznie wykorzystują swoje zdolności, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dorota Soszyńska opowiada o tym, jak być liderem, który nie boi się współpracować ze świetnymi specjalistami, oraz o sukcesie firmy osiąganym dzięki ludziom. Irena Eris mówi o spełniających się kobiecych marzeniach. Monika Wittchen wyjawia tajemnicę, jak osiągnąć coś, co na początku wydaje się niemożliwe. Teresa Mokrysz wierzy w to, co robi, i nie przestaje tego kochać .
Przedsiębiorcy: Andrzej Blikle opowiada o swoim szczęściu i sukcesie odniesionym dzięki nowoczesnemu zarządzaniu jedną z najstarszych rodzinnych firm w Polsce. Henryk Orfinger ujawnia tajemnice sukcesu. Wojciech Soszyński opowiada o tym, co ogranicza Polaków w osiąganiu sukcesów na rynkach zagranicznych. Jędrzej Wittchen dostrzega rolę intuicji w życiu i w biznesie. Józef Wojciechowski opowiada o swojej słabości do pięknych kobiet i chłodnej kalkulacji w biznesie. Rafał Bauer ujawnia wizję swojego biznesu.
Ludzie nauki: Krzysztof Obłój opowiada o zarządzaniu w XXI wieku, o szczęśliwych firmach i mądrych porażkach. Henryk Skarżyński mówi o swoich marzeniach, konsekwencji i skuteczności w ich realizacji. A także Bogusław Maciejewski, Katarzyna Chałasińska – Macukow, Henryk Krawczyk, Waldemar Tarczyński, oraz psycholog Wojciech Eichelberger.

Cena książki (1 egz.) = 39,90 zł, w tym wliczony koszt wysyłki - list polecony

Aby zamówić: 
1.wyślij e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a w nim podaj: liczbę egzemplarzy oraz dane i adres  do wysyłki,

2. w mailu zwrotnym otrzymasz nr konta, na które należy wpłacić należność,

3. po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy książkę w ciągu 48h.

4. wystawiamy fakturę VAT

 

 

  • pg 80
  • uj logo internet
  • wat 75
  • wum logo internet 75
  • logo UG 75
  • logoimp final2
  • agh 170
  • logo IET internet
  • pw mae znak podstawowy PL kopia

 

Znajdź nas na:

Kontakt

Newsletter

Get latest updates and offers.
Poland Business Guide 2021