Warsaw Business Guide - logo

NAUKA INNOWACJE BIZNES

NiB jedynka

+

 

Szanowni Czytelnicy,

    

                Zapraszamy do lektury najnowszego numeru czasopisma „Nauka Innowacje Biznes” poświęconego miedzy innymi najlepszym studiom w Polsce, unikatowości, osiągnięciom i działalności naukowo-badawczej, partnerstwu gospodarczemu i współpracy z otoczeniem. 

    Numer czasopisma otwiera artykuł pt.: Półprzewodniki, nanomateriały i technologie wysokociśnieniowe - Instytut Wysokich Ciśnień PAN. W nim profesor Michał Boćkowski przedstawia potencjał, działalność i osiągnięcia Instytutu w obszarze partnerstwa gospodarczego i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, z podkreśleniem znaczenia badań naukowych, odkryć i wynalazków. 

 

               Wywiad z profesor Ewą Gudowska-Nowak i profesorem Piotrem Salaburą  poświęcony jest prezentacji najlepszych studiów, unikatowości nauki, osiągnięciom i współpracy z biznesem na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, który to szczyci się kategorią naukową A+ w dyscyplinie nauki fizyczne.

                   Profesor Bogdan Kowalski z Instytutu Fizyki PAN przedstawia osiągnięcia Oddziału Fizyki i Technologii Nanostruktur Półprzewodników Szerokoprzerwowych (ON-4).

             Z cyklu Pasja i Nauka znajdą Państwo wywiad z prof. Piotrem Borkiem poświęcony prezentacji osiągnięć, oferty dydaktycznej i dynamicznego rozwoju Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – w 250. rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej.

                Profesor Henryk Krawczyk przedstawia unikatowe Centrum Kompetencji STOS w Centrum Informatycznym TASK w Gdańsku.

       Profesor Grzegorz Świt mówi na temat oferty dydaktycznej, unikatowej działalności, współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym i obszarów badawczych na Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach.

        Dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka w wywiadzie mówi na temat innowacyjnych realizowanych projektów i rozwoju Politechniki Morskiej w Szczecinie. 

 

   

            Czasopismo „Nauka Innowacje Biznes” popularyzuje wiedzę na temat unikatowości, potencjału, rozwoju, osiągnięć nauki; inspiruje i stanowi impuls do nawiązywania współpracy i partnerstwa gospodarczego oraz tworzenia relacji biznesowych pomiędzy światem nauki, badań i rozwoju a światem gospodarki, przemysłu i biznesu.

 

Redakcja 

 

 

Spis treści

 

 

1  Półprzewodniki, nanomateriały i technologie wysokociśnieniowe - Instytut Wysokich Ciśnień PAN 

9   Nauka i współpraca z biznesem na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego 

14   Osiągnięcia Oddziału Fizyki i Technologii Nanostruktur Półprzewodników Szerokoprzerwowych (ON-4) Instytutu Fizyki Polskiej Akademii Nauk 

18  Pasja i Nauka - Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie – w 250. rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej 

25  Centrum Kompetencji STOS w Centrum Informatycznym TASK w Gdańsku

30  Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 

38    Politechnika Morska w Szczecinie 

 

 

zamów przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wydanie papierowe 29 zł ( w tym koszt wysyłki- list polecony), ebook w cenie 25 zł

 

nauka innowacje biznes

 • logo na www Wydzia Chemii UJ 
 • wat 75 
 • logo wcy na www png
 • LOGO 55 lecie na www
 • wczt uam
 • IEn logo kopia
 • iitd pan
 • imol pan
 • sco kielce
 • 70 lecie wmw upp
 • wmw upp
 • IGSMiE logo PL CMYK
 • UP logo

 

 

Kontakt

Newsletter

Get latest updates and offers.
Poland Business Guide 2024